Klientų informavimo sistema EMIS

Ar pamenate tuos laikus, kai autobusai buvo viena pagrindinių žmogaus susisiekimo priemonių? Ir tas ilgas eiles miestų autobusų stotyse? Dabar bene kiekviena šeima turi bent vieną automobilį ir, rodo, autobusų stotys turėtų nugrimzti į praeitį. Tačiau, sparčiai populiarėjant ekologiškam gyvenimo būdui, vis daugiau žmonių renkasi susisiekimą autobusais, o autobusų stotys atsinaujina ir modernizuoja savo sistemas.

EMIS – klientų informavimo sistema, kurią pritaikėme būtent autobusų stotims. Ji įdiegta ir veikia jau daugiau nei 10-tyje Lietuvos miestų ir miestelių.

Kaip parengta ir kaip veikia ši sistema?

Tai įvairių ekranų ir modulių tinklas, veikiantis kaip vieninga programa. Klientų informavimo sistema apima keletą modulių:

Kokia šios sistemos nauda?

Įdiegta klientų informavimo sistema leidžia patogiai ir efektyviai perduoti informaciją keleiviams 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Toks modernus sprendimas stiprina viešojo transporto paslaugų įvaizdį. Be to, informaciniai ekranai gali rodyti ir reklamą: tai puikus būdas autobusų stoties papildomoms pajamoms.

Sistemą patogu ir lengva valdyti bei administruoti, nes visi ekranai sujungti viena programa. Galima valdyti nuotoliniu būdu, lengvai keisti turinį, gauti ataskaitas ir pan. Stoties darbas tampa produktyvesnis.

Jei atėjo laikas atsinaujinti ir jums bei nustebinti savo klientus, susisiekite su mumis – kartu rasime geriausią sprendimą!
Lauko bei vidaus informacijos ekranai

EMIS
EMIS

Tolimo nuskaitymo nuotolio praėjimo kontrolės sistema

EMIS