Instep Erp – gamybos planavimo ir valdymo sistema

Avatar

Turite gamybos verslą ir užsiimate masine ar serijine įrenginių/produktų gamyba? Sunku sukontroliuoti dideles gamybos apimtis ir terminus, darbuotojų atliekamas užduotis, veiksmus bei darbo laiką? Norėtųsi sumažinti gamybos kaštus, tačiau savo gaminių kokybe nenuvilti užsakovų? Galime jums pasiūlyti puikų sprendimą – ERP – gamybos verslo planavimo ir valdymo sistemą.

Kas yra ERP?

Tai programinė įranga, skirta gamybos proceso automatizavimui. Tokia sistema padeda valdyti visą gamybos planavimą ir procesą. Ji gali apimti užsakovų duomenų bazę, medžiagų ir gaminių sandėlius, dokumentų ir personalo valdymą, kitas gamybos verslui svarbias sritis. Ši sistema gali būti susieta su įvairiais spausdintuvais, barkodų skaitytuvais, planšetėmis, elektroniniais ir kitais pranešimais ir pan.

ERP kuriame išskirtinai pagal kiekvieno kliento, gamybos įmonės, poreikius, atsižvelgiame į jų gamybos specifiką, verslo siekius ir planuojamus rezultatus. Pagal tai parenkame reikalingus sistemos modulius. Todėl mūsų sukurta gamybos planavimo sistema gali būti unikali ir pritaikoma bet kokioje pramonės šakoje.

Kokia gamybos planavimo ir valdymo sistemos nauda?

Taupysite laiką, nes jūsų darbas bus dalinai automatizuotas. Įvedus užsakymą į sistemą, programa už jus suplanuos visas gamybos užduotis ir paskirstys jas darbuotojams.

Lengviau valdysite ir optimizuosite gamybos procesą. Galėsite lengvai stebėti ir valdyti gamybą nuo užsakymo priėmimo, medžiagų patekimo į sandėlį iki jo likučių ar net įrenginių patikros galiojimo laiko.

Patogiau valdysite personalą, jo funkcijas, darbo našumą, laiką ir saugą. Kiekvienas darbuotojas matys sistemos paskirstas jam užduotis ir atlikimo terminus. Galėsite stebėti, kaip ir kada atliekami darbai, ar laikomasi saugumo taisyklių ir reikalavimų, kada baigiasi įvairių darbuotojų atestatų ir pažymėjimų galiojimo laikas ir t.t.

Efektyviau laikysitės gamybos terminų. Patogiai galėsite kontroliuoti visą gamybos grandinę – nuo užsakymų priėmimo, gamybos resursų, išteklių ir medžiagų, patenkančių į sandėlį iki jų likučių ir galutinio produkto.

Susisiekite su mumis dabar – kartu atrasime ir sukursime geriausią gamybos valdymo sistemą jūsų verslui!