Informacijos ekranai

Tai šiuolaikiškas sprendimas, skirtas perduoti informaciją klientams, vartotojams, turistams arba surinkti atsiliepimus, apklausti gyventojus ir įvairiausių paslaugų gavėjus. Informacijos ekranai gali būti įvairaus dydžio ir dizaino pastatomi ant žemės stendai arba pakabinami ekranai – televizoriai. Jie skirti transliuoti informaciją 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Kurdami informacinius ekranus, atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, norus ir galimybes, pasiūlome geriausią ir labiausiai tinkamą sprendimą, individualiai deriname dizainą ir kuriame programinę įrangą. Todėl mūsų sukurti ekranai yra skirtingi ir originalūs.

Pritaikomi įvairiose srityse

Jie gali būti naudingi įvairiose verslo ir viešojo aptarnavimo srityse, kultūros, turizmo ir kitose įstaigose. Naudodami šiuo sprendimus:
● verslininkai gali pateikti informaciją klientams apie prekes, paslaugas ir akcijas,
● viešosios, turizmo ir kultūros įstaigos – apie renginius, turistinius maršrutus, lankytinus objektus, muziejų ir kitų kultūrinių objektų informaciją,
● susisiekimo įstaigos – transporto maršrutus ir tvarkaraščius,
● savivaldybės ir seniūnijos – atlikti gyventojų apklausas, informuoti ar surinkti reikiamą informaciją ir t.t.

Galima pasirinkti reikalingą informacijos ekrano tipą

Kuriame tiek lauko, tiek vidaus informacijos ekranus. Be to, vidaus ir lauko ekranai gali būti tiek interaktyvūs, tiek paprasti, tik atvaizduojantys reikiamą informaciją.

Interaktyvus lauko ekranas naudojamas, pavyzdžiui, turizmo informacijai perteikti. Tokį stendą turistas gali liesti ir, tarsi didelėje planšetėje, ieškoti reikalingos informacijos, vartyti puslapius, skaityti, apžiūrėti nuotraukas ir pan. Interaktyvus vidaus ekranas atlieka tokias pat funkcijas, tik statomas patalpoje. Visi mūsų sukurti interaktyvūs ekranai turi „Touch 10“ pirštų lietimui jautrius ekranus, kuriuos galima valdyti net su pirštinėmis.

Informacijos lauko ekranai skirti perduoti reikalingą informaciją – tvarkaraščius, informaciją apie objektą, renginius, akcijas, prekes, paslaugas ir pan. Tokiame ekrane klientas gali matyti tiek reikalingus pranešimus, tiek reklamą. Paprastas vidaus informacijos ekranas atlieka tokias pačias funkcijas, tik statomas viduje, pavyzdžiui, rodo išvykimo tvarkaraštį autobusų stoties laukimo salėje. Šiems sprendimams dažnai pasirenkamas pakabinamo ekrano - televizoriaus, dizainas.

EMIS
EMIS

Lauko ekranuose - papildomos funkcijos

Tam, kad informacijos ekranas efektyviai veiktų lauko sąlygomis, integruojame keletą papildomų funkcijų:
● Automatinis klimato palaikymo kontrolės modulis palaiko optimalias sąlygas įrangai, reaguodamas į drėgmę, temperatūrą: vasarą vėdina ir apsaugo nuo perkaitimo, o žiemą - nuo užšalimo ir kondensato susidarymo.
● Integruoti judesio davikliai sustiprina išmanų funkcionalumą: klientui priėjus prie ekrano, vaizdas iš reklamos persijungia į meniu funkciją.
● Apšvietimo jutiklis reguliuoja į šviesą ir keičia ekrano ryškumą: saulėtą dieną ekranas rodo ryškiau nei naktį.
● Dūžio daviklis įjungia signalizacijos signalą ir praneša tiesiai apsaugos tarnybai, jei stendas pažeidžiamas, spardomas ir pan.
● Naudojama priešvandalinė apsauga: 3 mm storio plienas ir 8mm grūdintas stiklas.

Informacinius ekranus paprasta valdyti

Kiekvienas stendas ar ekranas turi nuotolinio valdymo funkcijas. Per nuotolį galima išjungti ekraną, išjungti\įjungti kompiuterį, įjungti šildymą ir t.t. Programinė įranga suprantama lengvai ir intuityviai. Galėsite patys lengvai ir paprastai koreguoti turinį turinio valdymo sistemoje (TVS): kelti tekstus, nuotraukas, vaizdo įrašus, online kameras ir visą kitą reikalingą informaciją.

Tai pridėtinė vertė jūsų verslui ar veiklai

Tai puiki pridėtinė vertė jūsų klientams ir lankytojams: informaciją jie gauna greičiau ir patogiau. Be to, gali pasinaudoti papildomomis funkcijomis, pavyzdžiui, integruotu bevieliu internetu, jei informaciniame stende įmontuosime wifi stotelę. Ji gali generuoti prisijungimo slaptažodžius, leidžiančius naudotis “HotSpot” interneto prieiga. Tiesa, yra galimybė šią paslaugą apmokestinti ir valdyti prisijungimų skaičių, laiką bei turinį.

Toks informacinis sprendimas jūsų verslą ar instituciją perkels į kitą – aukštesnį lygį. Tai šiuolaikinis, išmanus sprendimas, kuris padės jums pritraukti daugiau potencialių klientų ir lankytojų dėmesio, sustiprins jūsų įvaizdį ar net leis papildomai uždirbti iš sumaniai naudojamų reklamų.

Susisiekite su mumis - kartu sukursime geriausią informacinį ekraną jums!