Mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Pastebite, kaip sparčiai pasaulyje auga informacinių technologijų galimybės? Ar įsivaizduojate savo gyvenimą, darbą ir verslą be jų? Ko gero, tikrai ne! Štai, kad ir mobiliosios aplikacijos jūsų išmaniajame telefone: jos palengvina kasdienybę nuo galimybės patogiai naudotis bankų paslaugomis ar stebėti miesto autobusų judėjimą iki meditacijos ir kvėpavimo pratimų.

Kas yra mobiliosios aplikacijos?

Tai pagal poreikį ir veiklos specifiką kuriamos programos, skirtos Android ir IOs operacinėms sistemoms. Jos dažniausiai vadinamos mobiliosiomis programėlėmis arba aplikacijomis, nes skirtos mobiliesiems įrenginiams – išmaniesiems telefonams, planšetėms. Mobiliųjų programų kūrimas yra dar viena, labai kūrybiška, mūsų veiklos sritis.

Kokias mobiliąsias aplikacijas galime sukurti?

Galime sukurti įvairaus pobūdžio programas mobiliesiems įrenginiams, pasitelkę ne tik savo programavimo įgūdžius, bet ir vaizduotę bei kūrybiškumą. Nėra jokių ribų – tereikia geros idėjos ir tikslo, kurio sieksite programėlės pagalba, o dizainą bei funkcionalumą deriname su kiekvienu klientu individualiai.

Dirbame taip, kad kiekviena mūsų sukurta programėlė būtų patogi, lengvai valdoma ir suprantama vartotojams, tačiau moderni ir efektyvi. Sukūrėme daug įvairios paskirties aplikacijų, kurios naudojamos 30 šalių ir pasiekia daugiau nei 120 000 aktyvių vartotojų. Pavyzdžiui, Klaipėdos Laikrodžių muziejui suprogramavome aplikaciją „Zodiakas“, kurios pagalba Lietuvos vaikai gali daugiau sužinoti apie zodiako žvaigždynus ir astrologiją.

Kuo mobiliosios programėlės gali būti naudingos jums?

Jos atlieka įvairias funkcijas: padeda vartotojams spręsti kasdienius klausimus, kažką išmokti, ką nors sužinoti, ugdytis įvairius įpročius, pramogauti, leisti laisvalaikį ir pan. Mobilių aplikacijų parsisiuntimai kasdien sparčiai auga: tai reiškia, kad žmonės jas mėgsta.

Todėl tai puiki galimybė jūsų verslui ir viešosioms institucijoms lengvai pasiekti vartotojus, klientus ar potencialius prekių ir paslaugų pirkėjus, užmegzti su jais ryšį ir siekti žmonių lojalumo. Svarbu, kad naudodamiesi jūsų mobilia programėle, vartotojai gautų tam tikrą naudą, tuomet investicija atsipirks su kaupu.

Norite būti arčiau savo klientų ir vartotojų? Susisiekite su mumis! Aptarsime jūsų poreikius, galimybes ir, kartu radę geriausią idėją, sukursime unikalią jūsų mobilią aplikaciją!