Paslaugų rezervavimo sistema

Teikiate savo paslaugas klientams tam tikru iš anksto nustatytu laiku? Skiriate savo laiką ir dėmesį klientų registracijai, tačiau išvengti klaidų nepavyksta? O gal pasitaiko situacijų, kai klientas užmiršta jūsų paslaugos datą ir laiką?

Visada yra galimybė dalį savo darbo dienos paskirti klientų registravimui ir skambinti jiems, primenant apsilankymo laiką. Tačiau yra efektyvesnis ir produktyvesnis sprendimas – paslaugų rezervavimo sistema.

Kas tai yra ir kaip ji veikia?

Tai inovatyvus ir šiuolaikiškas sprendimas, itin patogus tiek paslaugų teikėjui, tiek klientui. Kliento rezervuojamas laikas tam tikrai paslaugai įvedamas į sistemą. Tokiu būdu programoje kaupiami klientų duomenys ir informacija apie atliekamas bei atliktas paslaugas. Ši sistema taip pat leidžia siųsti klientams SMS su priminimais apie artėjantį paslaugos teikimo laiką, elektroninius laiškus darbuotojams apie kitos dienos numatomus darbus.

Tokią paslaugų rezervavimo sistemą galima integruoti į jūsų interneto svetainę. Taip pat galite ją naudoti registruodami klientus arba įdiegti kartu su mobiliąją programėle, per kurią klientai patys registruotųsi jūsų paslaugoms.

Kokioms paslaugoms ją galima pritaikyti?

Tai patogus ir praktiškas klientų registracijos būdas įvairias paslaugas teikiantiems verslams bei sveikatos priežiūros specialistams. Paslaugų rezervavimo sistemą gali naudoti fizioterapijos, kineziterapijos, masažų kabinetai, odontologijos kabinetai ir klinikos, grožio ir kosmetologijos paslaugas teikiantys salonai ir pan. Ta pačia programa gali naudotis iki 10 įmonės ar įstaigos darbuotojų.

Kokia šios sistemos nauda jums ir jūsų klientams?

Susisiekite su mumis ir mes pritaikysime šią paslaugų rezervavimo sistemą jūsų verslui!