Sprendimai parduotuvėms

Turbūt jau seniai užmiršote tuos laikus, arba dar nebuvote gimę, kai parduotuvės prekėms apskaityti pakako medinių skaitliukų ir didelio, garsiai kaukšinčio kasos aparato. Dabar, ko gero, tai pamatyti galima tik muziejuje, o šiuolaikinės parduotuvės naudojasi vis modernesne įranga ir išmaniomis, specialiai parduotuvėms sukurtomis programomis.

Jūs taip pat turite ar įrenginėjate savo parduotuvę? Norėtumėte ją valdyti patogiau ir efektyviau? Siekiate moderniais ir inovatyviais sprendimais pritraukti daugiau potencialių pirkėjų? Galime pasiūlyti daug išmanių sprendimų jūsų prekybos verslui ir sukurti individualius poreikius tenkinančią programinę įrangą.

Kokius sprendimus parduotuvėms galime pasiūlyti?

Lankytojų srautų skaičiavimo sistema

Ji skaičiuoja įeinančius ir išeinančius į parduotuvę lankytojus, padeda valdyti klientų srautus. Tai ypač aktualu dabar, kai pasaulyje vis dar neslopsta pandemija. Be to, šios sistemos dėka galite stebėti svarbius verslo valdymo rodiklius, pavyzdžiui, kiek žmonių apsilankė parduotuvėje per tam tikrą valandą. Galite suformuoti ir išsitraukti lyginamąsias ataskaitas, pavyzdžiui, kiek žmonių apsilankė šių ir praėjusių metų prieškalėdiniu laikotarpiu. Tai naudinga kuriant verslo rinkodaros strategijas.

POS sistemos parduotuvėms

Tai šiuolaikiška kompiuterinė kasos aparatų sistema. Ji gali būti sukurta išskirtinai pagal tam tikros parduotuvės ir verslo poreikius, susieta su barkodų skaitytuvais, etikečių spausdintuvais ir kitais jums reikalingais įrenginiais. Tokia programinė įranga ne tik atlieka kasos aparato funkcijas, bet ir leidžia patogiau apskaityti prekes, stebėti ir valdyti likučius, pritaikyti akcijas ir nuolaidas, išrašyti sąskaitas faktūras, formuoti ataskaitas ir kt. Su POS sistema Jūsų pardavėjai dirbs greičiau, o pirkėjai džiaugsis sparčiu ir moderniu aptarnavimu.

Savitarnos sistemos

Tai pirkėjų savitarnos terminalui skirta programinė įranga. Ji gali būti susieta su kasos aparatu, klientų duomenų baze ar kita reikalinga sistema. Kiekvienai parduotuvei savitarnos sistemą kuriame lanksčiai, pagal individualius verslo poreikius, siūlome unikalių ir funkcionalių sprendimų. Investuoti į tokią sistemą tikrai verta: pirkėjai gali mėgautis moderniu, savarankišku ir greitu apsipirkimu, o jūsų parduotuvei reikia mažiau personalo.

Informacijos ekranai ir interaktyvūs stendai

Tai modernūs sprendimai, kurie leidžia šiuolaikiškai perduoti informaciją parduotuvės lankytojams apie prekes, paslaugas, akcijas, nuolaidas ir kt. Juos galima valdyti per nuotolį, lengvai ir paprastai koreguoti turinį turinio valdymo sistemoje. Kurdami informacinius ekranus ir interaktyvius stendus atsižvelgiame į parduotuvės specifiką, verslininkų poreikius, parenkame geriausią sprendimą ir deriname dizainą. Tokie išmanūs sprendimai padeda pritraukti daugiau potencialių klientų ir lankytojų dėmesio, sustiprina parduotuvės ir verslo įvaizdį.

Vaizdo stebėjimo sistemos

Svarbus ir reikalingas sprendimas parduotuvei, leidžiantis stebėti ir kontroliuoti pirkėjų elgesį, personalo darbą, apsaugoti prekes, įrangą ir darbuotojus. Vaizdo stebėjimo sistemos programinę įrangą galime sukurti pagal jūsų parduotuvės individualius poreikius.

Kodėl verta investuoti į šiuos inovatyvius sprendimus?

Tai padės optimizuoti jūsų verslą, sumažinti sąnaudas, pritraukti daugiau pirkėjų, o personalo darbas bus greitesnis ir produktyvesnis.

Jums nereikia visų išvardintų sprendimų – pasirinkite svarbiausius ir efektyviausius pagal savo verslo poreikius ir tikslus. O jei neradote reikalingo, parengsime naują, funkcionalų sprendimą, skirtą tik jūsų parduotuvei.

Išsakykite mums savo modernios parduotuvės viziją ir mes sukursime geriausius, unikalius sprendimus jums!