Taikomųjų programų kūrimas

Jūsų įmonės veikla itin specifinė ar labai plati? Jums nepakanka įprastos, standartinės programinės įrangos? O gal ji tiesiog neleidžia darbą atlikti efektyviai? Tuomet galime jums padėti - pasiūlyti savo programavimo paslaugas ir sukurti tai, ko reikia jums!

Kas yra taikomosios programų?

Viena pagrindinių mūsų įmonės veiklų - taikomųjų programų kūrimas. Tai individualiai, pagal poreikį ir veiklos specifiką kuriamos programos, skirtos Windows ir Linux operacinėms sistemoms. Kitaip tariant, tai specializuota, jūsų veiklai pritaikyta programa – taikomoji programa.

Kokias taikomąsias programas galime sukurti?

Nėra jokių apribojimų programavimo darbams – dirbame itin lanksčiai ir kuriame profesionalias sistemas bet kokiai veiklos sričiai: nuo ir gamybos iki informacinių ekranų tinklo valdymo. Pavyzdžiui, galime suprogramuoti efektyviausią duomenų bazės, gamybos darbo laiko ar net autobusų stoties valdymo sistemą.

Jau esame sukūrę „Emis“ – galingą, profesionalią autobusų stoties valdymo sistemą, kuri leidžia valdyti ekranų tinklą, kelio ženklų aplikaciją, padedančią kelininkams lengviau valdyti eismą kelių remonto proceso metu, ir dar daug kitų taikomųjų programų.

Kuo tai naudinga jums?

Specialiai jūsų verslui ar veiklai sukurta programa gali palengvinti darbuotojų darbą, duomenų ir informacijos valdymą, ruošiamas ataskaitas ir kt. Valdyti gamybos, pardavimų ir kitokius verslo procesus galima daug lengviau ir paprasčiau, jei turite paruoštą ir pritaikytą jums sistemą. Darbas tampa našesnis, veikla efektyvesnė, o jos rezultatai - geresni ir aukštesni.

Jums sukurtą programą ne tik įdiegsime, bet ir nuolat prižiūrėsime, kad ji dirbtų efektyviai, o reikalui esant, atnaujinsime, pakeisime ar patobulinsime, kad ji visada būtų efektyvi ir atitiktų jūsų poreikius.

Programavimas – itin galingas įrankis, leidžiantis sukurti tai, ko trūksta jums ar jūsų verslui. Susisiekite su mumis ir kartu sukurkime tai, ko jums reikia!